Malatya Medine Turizm

2+1 Galerimize Hoşgeldiniz...

Title of this pic
Title of this pic
Second Title
Third Title
Fourth Title
Fifth Title
Sixth Title
Title of this pic
Second Title
Third Title
Fourth Title
Fifth Title
Sixth Title

2+1 Orjinal Mercedes Benz Relax

Tourismo 16 2+1'e özel rahatlık: MB Relax Sadece Tourismo 16 2+1’de sunulan MB Relax koltuk, yolcularını yüksek konfor ile buluşturuyor. Tourismo’ya özel olarak üretilen, şıklığıyla göz kamaştıran, yeni nesil 2+1 koltuklar, yan yana sehat opsiyonunun yanı sıra, tek kişilik koltuklarda müstakil seyahat imkanı da sağlıyor. Tourismo 16 2+1 son derece ergonomik yeni MB Relax koltuklarıyla, yolculuğu konforlu bir deneyime dönüştürüyor. Ek olarak, Mercedes-Benz otobüslerde standart olarak sunulan kablosuz internet altyapısı ve MB Relax’ta isteğe bağlı olarak koltuk arası konsolda sunulan şarj üniteleri ile yolcular elektronik cihazlarını yol boyunca kullanabiliyor. Deri kaplı direksiyon simidi, şıklığı ile sürüş keyfini zirveye çıkartıyor. Geri görüş kamerası, geri vitesin devreye girmesiyle birlikte aktif hale geliyor ve görüntü otomatik olarak geri görüş kamerası ekranına aktarılıyor. Alüminyum alaşımlı jantlar, görsel zenginliği arttırmakla birlikte aracın ağırlığını azaltarak yakıt tasarrufuna katkıda bulunuyor. Yeni 2+1 MB Relax koltuklarda Daha geniş ve uzun koltuk minderi imkanı sunulmuştur. Standart olarak sunulan ayak dayama ile yolculuk konforu en yüksek seviyeye taşınmıştır. Koltuk aralarında yer alan konsollar maksimum konfor sunacak şekilde sağlanmıştır. Çift taraflı şık görünümlü ve geniş yüzeyli kolçaklar ile seyahat konforu arttırılmıştır.

Konforun Adı 2+1 Elit Araçlarımızın Özellikleri

Maximum Rahatlık

Hem sürücüye hem yolcuya maksimum konfor Tourismo’nun 2 +1 düzeninde yerleştirilen geniş “Relax” koltukları, 500 mm genişliğindeki koltuk minderleri, 50 mm genişliğindeki çift taraflı kolçakları ve daha yumuşak sırtlıklar ile yolcuya en üst düzeyde konfor sunuyor. Segmentinin en geniş diz mesafesine sahip olan Tourismo 16 2+1 bu özelliği ile de konforda fark yaratıyor. Ayrıca standart ayak dayanağı, koltuk aralarında standart konsol, düz zemin, özel geliştirilmiş daha ferrah tavan yapısı ve güçlü soğutma/ısıtma sistemleri ile rahat yolculuk şartları sağlayan Tourismo 16 RHD 2+1, tasarruf ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları da yerine getiriyor. Yeni eklenen SPA (Şerit Takip Asistanı) ve AEBS (Aktif Acil Frenleme Sistemi) kritik durumlarda sürüş güvenliğini en üst düzeye taşımaktadır. Tourismo 16 RHD 2+1’in ergonomik şoför mahallinde ise rahat ulaşılan park freni kumandası ve joystick şeklindeki servo-shift vites kolu ve yeni renkli gösterge ekranı dikkat çekiyor. Burada ayrıca sağ ve sol kol dayamalarıyla tamamlanan dönebilir ve ısıtmalı sürücü koltuğu, sürücüye maksimum sürüş konforu sunuyor. Sürüş konforunun yanı sıra sürücü yatma yerinde standart olarak sunulan klima da sürücü konforunu arttıran özelliklerden biridir.

Euro 6 Ekonomik

Düşük maliyet, yüksek performansla filoların tercihi olacak 2 akslı Tourismo 16 RHD 2+1,13 m uzunluğunda 3,71 m yüksekliğinde ve 37 yolcu kapasiteli bir otobüs. Aracın 390 PS (290 kW) gücündeki sıralı 6 silindirli Euro 6 Mercedes-Benz motoru ise düşük yakıt tüketimi ve emisyon değerlerinin yanısıra, yüksek bir performans sunuyor. Tourismo 16 RHD 2+1, 60.000 km’ye çıkarılan uzun bakım aralığı, düşük bakım maliyetleri ve düşük yakıt tüketimiyle filoların yeni ekonomik tercihi olmaya aday gösteriliyor.

Üstün Güvenlik

Segmentinin en güvenli aracı Standart olarak otomobillerde kullanılan aktif güvenlik sistemleri ile donatılan Tourismo 16 RHD 2+1, sürücüsüne yüksek teknolojinin sunabildiği tüm güvenlik desteğini veriyor. Tourismo’ya segmentinin en güvenli aracı ünvanını kazandıran bu özellikler şöyle:  Bağımsız ön aks ve tüm tekerleklerde disk frenleri,  Savrulmayı önleyerek virajlarda ve ani manevralarda güvenliği sağlayan ESP,  Tekerleklerin frenleme anında kilitlenmesini engelleyen ABS,  Her koşulda dengeli frenleme sağlayan elektronik fren sistemi EBS,  Hızlanma anında çekici tekerleklerin kaymasını engelleyerek buzlu yollarda bile güvenli kalkış imkanı veren ASR,  Yüksek yol tutuşu sağlayan elektronik seviye kontrolü,  Araç içi kablolamayı azaltan ve etkin veri iletişimi sağlayan FPS,  Fren destek sistemi BAS  Aktif Acil Frenleme Sistemi AEBS  Şerit takip asistanı SPA

2+1 ARAÇLARIMIZ HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ


Flicker Linkedin Myspace TwitterFacebook